אחזקה וניהול נכסים

חברה לאחזקת וניהול מבנים לראש שקט

 

מהי אחזקת מבנים?

בעלי מבנים, בין אם בנייני מגורים, משרדים, ציבוריים וכו', לרוב עסוקים מאוד ולהוסיף לכל רשימת המשימות הארוכה גם את תחזוקת מבנים אלו רק מקשה ומעכבת. כיום נהוג לשכור את שירותיה של חברה לאחזקת מבנים על מנת לחסוך בזמנים ולהקל על כל ניהול המבנה. חברת אחזקת מבנים וניהול נכסים תדאג לכל מה שדרוש לכם בכדי להמנע מכל התעסקות מיותרת הקשורה לתקלות מערכתיות, ניקיון ותחזוקת המבנה והחללים המשותפים ועוד. כמו כן, היה ונתקלתם בבעיה כלשהי במבנה, כמו למשל שבר בדלת הכניסה, תקלה במעלית, לכלוך ועוד – חברת אחזקה וניהול מבנים תדאג למצוא עבורכם פתרון מהיר ומדויק בכדי שאתם תוכלו להסיר דאגה מליבכם; השאירו לנו, חברת "גוסקוב ניהול בע"מ" את הטיפול בנכס שלכם בכדי שאתם תוכלו להתמקד בחייכם האישיים בנחת.

 

מריבות עם דיירים? לא אצלנו

אז הבנתם באופן כללי מה תפקידה של חברה לניהול נכסים ואחזקת מבנים; אך מה זה אומר בפועל? ניהול נכס מגורים כרוך בבחירת דיירים ראויים, גביית תשלומים והתעסקות בנושאים רבים נוספים שלרוב גורמים לאי נוחות מסוימת. כאן נכנסת לתמונה חברה לניהול ואחזקת נכסים – אנחנו ננהל עבורכם את תשלומי הבניין (ועד בית, שכר דירה ועוד), ניקיון וטיפוח, תחזוקה שוטפת מותאמת לכל עונה בשנה וכמו כן, נמיין ונבחר עבורכם בקפידה את הדיירים הנוחים ביותר. כאשר כל המשימות הללו מופקדות בידי גורם חיצוני נחסכים בקלות ריבים מיותרים בין דיירים.

בכל הנוגע לגביית תשלומים מדיירי הבניין, כל חודש מחדש אתם עלולים למצוא עצמם נכנסים לפינות שלא רציתם להיכנס אליהן. חברת אחזקה וניהול מבנים דואגת שלא תשברו את הראש יותר מידי בשביל להימנע מעימותים: אנחנו נגבה עבורכם את כל התשלומים הנדרשים מן הדיירים ונעזור לכם להקל ולעלות את איכות החיים שלכם בתור בעלי נכס.

 

גוסקוב ניהול בע"מ זמינים עבורכם 24/7

ישנן הרבה משימות שצריכות להתבצע בכדי לשמור על נראות ותחזוקה של בניין. כאשר הללו מוטלות על דיירי הבניין, קיים סיכוי כי אינן יתבצעו בזמן, אם בכלל וכמו שהזכרנו קודם – זהו פתח לריבים מיותרים בין הדיירים שניתן להימנע מהם בקלות.

מתפקידיה הרבים של חברה לאחזקת מבנים לדאוג שחזות הבניין תמיד תהיה מרשימה; במידה ונתקעה המעלית, למשל, צוות התחזוקה שנמצא במקום באותה עת ידאג לקרוא לאיש מקצוע בלא עיכובים מיותרים. אצלנו בחברת "גוסקוב ניהול בע"מ" לא תתקלו במקרה שבו המעלית מקולקלת כבר שבוע, הגנן לא הגיע וצוות הניקיון "חיפף". אנחנו מחזיקים בצוות המקצועי ביותר, שמוכן לתת מענה ללא דופי 24/7 שעות ביממה ולפטור אתכם מישיבות ועד מעייפות, ויכוחים וחוסר הסכמה ועוד. חברת גוסקוב ניהול בע”מ מעניקה שירותי ניהול ואחזקת מבנים ומתפעלת בהצלחה מגוון רחב של מבנים מסחריים, מבני הייטק, מבני מגורים, מבנים ציבוריים ועוד. אנו מעניקים שירותי אב בית, טיפול סרבני תשלום, ניהול ואחזקה שוטפת של רכוש משותף בבניין ואף שירותי ניקיון – בקיצור, עושים לכם סדר בבלאגן!

בשורה תחתונה – חברה לניהול ואחזקת מבנים

ניהול ואחזקת מבנים הוא תחום אשר משלב מתן שירותים מתחומים שונים עבור ניהול אופטימלי של הבניין, על כל הפרמטרים השונים הנדרשים עבור עבודה זו. ניהול נכסים מצריך ידע נרחב במגוון תחומים וכמו כן, נדרשים קשרי עסקים רבים עם בעלי מקצוע איכותיים.

זאת בכדי להימנע מההתנהלות המתישה מול מספר בעלי מקצוע במקביל כאשר יש תקלה רב מערכתית בבית, למשל – כשל במערכת כיבוי האש במבנה; בתור בעלי הנכס היה עליכם לעצור את יום העבודה שלכם, להמתין לנציג שיענה לשיחתכם, לנסות לתאם מועד נוח עבור הגעת איש המקצוע ולבסוף, אם כל אלו לא הספיקו עליכם להגיע בתאריל הנ"ל ולבזבז יום עבודה נוסף הלוא הוא – כסף.

את סל השירותים של חברות ניהול נכסים ניתן לחלק למספר קטגוריות שונות. ניהול פרויקטים, אחזקה ותחזוקה, שיווק, משק פנים וכמובן ניהול השכרות. כיום ישנם גם חברות ניהול נכסים אשר מעורבות כבר משלב בניית הפרויקט, כיוון שהן מוסמכות ומוכשרות לייעץ ליזם לבנות בניין שיהיה חסכוני ויעיל לדייריו העתידיים ולכיס ההוצאות שלו. כאשר כלל סוגי העבודות הנדרשות עבור בניין מרוכזות תחת קורת גג אחת נחסכים ממך כאבי ראש רבים והתרוצצויות; אתה פונה לצוות חברת האחזקה וניהול הנכס שלך – והם כבר ידעו בדיוק מה לעשות, איך לפתור את הבעיה ואפילו איך להימנע ממנה בעתיד.

לתגובה