ניהול ואחזקת מבנים משרדים

אחזקת מבנים מקצועית: כל מה שמבנה ציבורי צריך

זה כלל לא משנה אם מדובר בבנייני מגורים משותפים, מבנים ציבוריים או משרדי חברות ותאגידים למיניהם – מבנים אלו מאכלסים בכל רגע עשרות אם לא מאות אנשים המעבירים יום שלם בעשיות מגוונות כגון פגישות עסקים, יום עבודה רגיל, אירוח וכן הלאה; וכמו כל דבר בעולמנו, כיוון שישנה תנועה ערה במבנה והוא עובר שחיקה יומיומית ובלאי – זה רק טבעי שהוא יתלכלך באופן קבוע, במיוחד בחדרי שירותים ומטבחים.

הצורך בשירותי חברה לאחזקת מבנים

כיוון שמטרת מבנים אלו לשמש תועלת לציבור הרחב, על בעלי הנכס אחראיות מלאה לדאוג לרווחתם וביטחונם, כלומר – ניקיון, היגיינה, אבטחה, תקינות המערכות במבנה ועוד. אם נהיה כנים לרגע, לאיש אינו מפריע שחדר המדרגות, המסדרונות או השירותים הציבוריים אינם נקיים כמו בבית מלון, כיוון שאין מדובר בחלק מביתו הפרטי. כך האיזורים הציבוריים המשותפים נשארים מלוכלכים ואין זה מן הנמנע לשכור את שירותיה של חברה לאחזקת מבנים מקצועית אשר תדאג לניקיון, תחזוקה שוטפת והיגיינת המבנה באופן יומיומי.

בתור בעלי נכס, עליכם לזכור שמדובר בעסק מתפקד לכל דבר! מבנים שאינם מנוהלים בצורה מקצועית וטובה עלולים לאבד את לקוחותיהם במהירות ולהפוך את מקור ההכנסה לנכס לא רווחי ואף מפסיד; הקפידו על בחירה בחברת אחזקת מבנים מקצועית ואמינה שתדע לתת מענה לכל בקשה ובעיה שמתעוררת במבנה.

 

יתרונותיה ושירותיה של חברה לאחזקת מבנים מקצועית

חברה לאחזקת מבנים אחראית על כלל פעולות התחזוקה אותן דורש המבנה בתחום הניקיון, אבטחה ותפקוד המבנה. חלק ממטלות הניקיון במבנה דורשות שימוש בחומרי ניקיון איכותיים ומיכשור ייעודי על מנת לספק את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח;

בין השירותים הנפוצים של חברות לאחזקת מבנים:
> שטיפת רצפה בהתאם לסוג במרצפות בחדר המדרגות, במשרדים;

> ניקוי יסודי ייעודי לשטיחים עם שואב אבק וקצף שטיחים;

> ניקוי וחיטוי יסודי של השירותים במבנה, חידוש מלאים בשירותים (סבון, נייר טואלט וכו').

>ניקוי כללי של המשרד והחללים המשותפים כולל אבק, חלונות, מטבח, ריהוט ועוד.

> ניהול ואבטחת חניונים, במידה ויש.
> תחזוקת מערכות חשמל ומערכות מתח נמוך.
> שירותי אינסטלציה ועוד.

חברה לאחזקת מבנים וניהול נכסים לרווחיות העסק

 

כאשר עובד נכנס למשרד מסודר ונקי תפקות העבודה היומית שלו עולה, כיוון שנעים לו בסביבתו. ניקיון המשרד או כל סביבת עבודה משפיע באופן ישיר על כל ההתנהלות החלק מהעובד הזוטר ועד למנהל הבכיר. ריח טוב וסדר בעיניים יוצרים אווירה טובה ונעימה שמחדירה מוטיבציה בעובדים לבצע את המשימות על הצד הטוב ביותר, שכן, הם מרגישים שמשקיעים בהם בחזרה. הרי אין זה משנה אם מדובר בתאגיד מכירות ענק או עסק פרטי וקטן – מבנה האם, המשרד – הוא המקור לרושם הראשוני אותו אתם משאירים על לקוחות המבקשים לשכור את שירותיכם.

לסיכום, כבר ציינו זאת קודם, אך זה אף פעם לא מזיק לחזור פעמיים: לא כל חברה לאחזקת מבנים וניהול נכסים יודעת לנהל מבנים ציבוריים בצורה הטובה ביותר. ישנן לא מעט חברות לניהול מבנים בשוק שאינן מבצעות את העבודה כמו שצריך ומשאירות בידי הלקוח משימות לא פשוטות כלל שעשויות להותיר אותו חסר אונים אל מול לקוחותיו שלו. לכן, כדאי לדעת כיצד לבחור חברה לניהול מבנים מקצועית, בעלת ותק וניסיון שלא תאכזב אתכם ותדע לתת את המענה הנדרש בכל זמן שתצטרך.

לתגובה