ניהול ואחזקת מבנים – בשקיפות ובאחריות

בישראל מוקמים היום מבני הייטק או מבנים מסחריים במספרים גבוהים יותר מאי פעם. בכל יום ניתן לראות פרויקטים חדשים של נדל"ן שמוקמים במקומות שונים בישראל, ומטבע הדברים, כל בניין מסחרי או מבנה מגורים זקוק לשירותי ניהול ותחזוקה מקצועיים יומיים.

נכון שתוכלו לנדב כמה בעלי עסקים ששוכרים אצלכם שטחים, או כמה שכנים בבניין שיהיו אחראים על גביית הכספים מבעלי הדירות או המשרדים בבניין, והם יהיו אחראים גם על שכירת שירותי שמירה, ניקיון, גינון וטיפוח המבנה. אך חברת גוסקוב ניהול בע"מ מציעה הרבה מעבר לשירותים פקידותיים כלליים.

נוקטים בכל הצעדים הדרושים לתפקוד תקין ושוטף של המבנה

אנחנו מציעים שירות שהשורה התחתונה שלו היא מבנה שפועל ומתוחזק במקצועיות, בשקיפות מלאה, באחריות, ביעילות, ובחסכון משמעותי.

שכירת חברה שאינה קשורה לנכס הנדל"ן, המציעה שירותי ניהול ואחזקת מבנים, מאפשרת השגת תפוקה אופטימלית ופתרונות רבים לצרכים הרבים של דיירי הבניין, במקצועיות ובמיומנות המתבטאת בתפעול תקין ושוטף של הבניין. השירותים שלנו כוללים גביית תשלומים במועדם, תחזוקה שוטפת של הבניין, שירותי שמירה, ואפילו שירותי שיווק.

צוות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה מועסקים בחברתנו ומתמחים בכל הנוגע לניהול מבנים ואספקת מגוון השירותים הנוגעים לניהול ואחזקת מבנים.

אז יש לכם מי שיגבה את דמי הוועד. אבל מה עם כל השאר?

חברת גוסקוב ניהול בע"מ מספקת שירותים מקיפים הסובבים את כל המערך התפקודי של הבניין. ניהול ואחזקת מבנים מתבטא בשירותי גביית דמי טיפול, שירותי אב בית, ניהול ואחזקה שוטפת של רכוש משותף במבנה, טיפול וניהול סרבני תשלום, גינון, תשלומי חשבונות וכמובן שירותי ניקיון שמהווים חלק ממערך השירותים המקיף שלנו, וכולל את ניקוי כל השטחים הציבוריים של הנכס.

בנוסף, השירותים שלנו כוללים טיפול במערכות האלקטרו מכניות של הבניין, כולל שירותי ניקוי וחיטוי מאגרי המים המשותפים של המבנה, מערכות גלוי וכיבוי אש, טיפול במשאבות טבולות, טיפולי מניעת זיהומים במאגרי המים, תחזוקת חדרי משאבות, שירותי שיפוצים שוטפים, וטיפול באספקת מי השתייה לדיירי הבניין.

משמעת חדשה בבניין

ניהול ואחזקת מבנים הוא נושא שכרוך במשמעת מסוג חדש, וזוהי הזהות המוסכמת של השירות. חברת  גוסקוב ניהול בע"מ מגדירה את מערך השירותים שלה כמשימה מקצועית מקיפה לתחזוקת הבניין בהיקף רחב ומשמעותי, כולל מתן שירותי חשבונאות ואבטחה.

בשורה התחתונה: ניהול ואחזקת מבנים זה עניין למקצוענים בלבד

כך שאם אתם זקוקים לשירותים מקצועיים של חברת ניהול ואחזקת מבנים, כולל שירותי ניקיון מקצועיים, נציגינו עומדים לרשותכם לכל שאלה נוספת או ייעוץ ללא התחייבות, כדי שהבניין שלכם יזכה לשירותי ניהול מקיפים, איכותיים וקפדניים.

צרו עמנו קשר עוד היום והזמינו את השירותים הדרושים שלכם. נציגנו ישמחו לספק לכם את כל המידע הנוסף הדרוש, להתאמת מעטפת שירותים מותאמים אישית לצרכים שלכם.

יצירת קשר מהירה