ניהול נכסים

בעלי נכסים מכל הסוגים ניצבים במקרים רבים בפני אתגר משמעותי ביותר הנוגע למימוש פוטנציאל נכס הנדל"ן שבבעלותם. גם אם הנכס שלהם הוא מרכז קניות, בנין משרדים, בנין מגורים או מבנה תעשייה, בעלי נכסים או משקיעים מבקשים לשמור על ערך הנכס שברשותם ולהשיג תשואה גבוהה לטווח הארוך.

לשם השגת מטרה זו, הצעד החשוב ביותר הוא שכירת שירותי ניהול נכסים של צוות אחראי ומקצועי. חברת גוסקוב ניהול בע"מ מספקת שירותים משולבים להם זקוקים בעלי מבנים תעשייתיים, כולל שירותי תחזוקה וניהול מקיפים של הנכס, באופן יעיל וחסכוני.

התמחות מקצועית בהענקת מגוון שירותים במעטפת אחת

ככל ששוק הנדל"ן קורם עור וגידים בנוף העסקי של ישראל, כך גובר גם הצורך בשכירת שירותי חברת ניהול נכסים, שתחום ההתמחות העיקרי שלה הוא האפשרות לספק את כל מערך השירותים השונים באחריות מקצועית ובמעטפת אחת.

תחום זה משלב מגוון שירותים בתחומים שונים שכולם ביחד מאפשרים אספקת ניהול כל ההיבטים השונים הקשורים לתפעול הבניין, באופן אופטימאלי. ניהול נכסים כרוך בידע מקצועי מקיף הנוגע לקשרים עסקיים במגוון רחב של תחומים, וקשרים נכונים עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה.

קטגוריות השירות מטעם גוסקוב ניהול

חברתנו מספקת חבילות שירותים מגוונות המחולקות למספר קטגוריות. כך, למשל, בעלי נכסים השוכרים את שירותינו יכולים ליהנות משירותי תחזוקה ואחזקה, ניהול פרויקטים, משק בית, שיווק וניהול כל הנוגע לדמי השכירות.

אם תבחרו בכך, הצוות המקצועי שלנו מיומן בניהול נכסים משלב הקמת הפרויקט. נציגנו מספקים גם שירותי ייעוץ ליזם, המסייעים להקים בניין יעיל וחסכוני מבחינת ההשקעה הכלכלית של בעל הנכס כמו גם עלות ההוצאות של הדיירים העתידיים.

שירות בגישה משולבת

מערך השירותים של גוסקוב ניהול בע"מ מוגדר כגישה משולבת לשמירה, שיפור והתאמת מבנים תעשייתיים ובנייני משרדים על מנת ליצור סביבה התומכת בתוקף ביעדים העיקריים של הארגון.

כשאנחנו מדברים על 'מטרות עיקריות', אנחנו מתכוונים לניהול הולם של המתקנים, היות ומבחינתנו ניהול נכסים מקצועי משקף את המרכיבים הנרחבים של הארגון, אותם יש לבחון ולנתח כדי למקסם את יעילות התפקוד של בתי העסק בבניין, או את רווחת הדיירים בבניין מגורים.

מספקים גם שירותי שיווק

בנוסף למעורבות חברתנו בהקמת הנכס משלב הבנייה, שירותי ניהול הנכסים שלנו מציעים תרומה משמעותית גם לקידום מערך השיווק של הפרויקט.

מחלקת השיווק שלנו מציעה שיטות שיווק שמותאמות באופן ייחודי לפרויקט שברצונכם להקים ובכך תוכלו להגדיל את סיכויי אכלוס הפרויקט עוד לפני שהבניין הוקם.

בשורה התחתונה: מנהלים את הנכס שלכם מ-א' ועד ת'

בפגישת ייעוץ ללא התחייבות עם הנהלת חברת גוסקוב ניהול בע"מ, תוכלו להבטיח לעצמכם ניהול נכסים אחראי וחסכוני, המותאם באופן אישי לחלל העסקי או הביתי שלכם.

יצירת קשר מהירה