ניהול שטחים ציבוריים

ניהול שטחים ציבוריים

כל מה שרצית לדעת על ניהול שטחים ציבוריים

לנושא של ניהול שטחים ציבוריים יש חשיבות גדולה ממספר סיבות. מצב הנכס משליך על שביעות הרצון של העובדים והלקוחות המבקרים במשרדים והעסקים בשטח. מלבד המצב הנוכחי שמושפע מאופן ניהול שטחים ציבוריים, ישנה גם השפעה ארוכת טווח על ערך המבנים עצמם ועל היכולת לתפעל אותם בפעילות שוטפת כשהם במצב תקין.

על שרות מקצועי

שירותי ניהול, אחזקה וניקיון נדרשים בקרב לקוחות עסקיים רבים. עסקים הפועלים בבנייני משרדים מעדיפים במקרים רבים, שלא להעסיק עובדים משלהם לשם ניהול תחזוקת המבנים וניקיונם ומעדיפים שרות מקצועי מחברה חיצונית שמתמחה בתחום. גם דיירים פרטיים נדרשים לאנשי תחזוקה וניקיון שוטפים, בשטחים הציבוריים בבניינים המשותפים ובבתים עצמם. במקרים רבים וועד הבית יבחר בשירותים של חברה חיצונית מסודרת על מנת שרמת הניהול והתחזוקה יהיו ברמה הטובה ביותר.

יומיומי  או תקופתי

כאשר מדובר על ניהול שטחים מסחריים יש להתייחס לניקיון היומיומי ולטיפול שוטף ותקופתי כמו תאורה, חשמל, גינון ואחזקת המבנים בשטח. ניהול שטחים מסחריים ישנים צריך לכלול גם עבודות שיפוץ וחיזוק כמו צבע, רצפות שבורות וכדומה.

מיקור חוץ של לקוחות עסקיים

ישנם סיבות רבות לכך שחברות ועסקים הפועלים במשרדים, מעדיפים מיקור חוץ עבור ניהול השטחים במשרדיהם. כפי שכל קפיטליסט יודע, עדיף שכל אדם או חברה יעסוק במה שהוא טוב בו. בתחום ניהול, תחזוקה וניקיון, לעסקים שלא מהתחום, אין את הידע, הכלים והיכולות לבצע את השירותים הנדרשים, ברמה גבוה ובעלות אטרקטיבית. הפניית הניהול לחברות אחזקה שזו מומחיותם, תחסוך לחברה זמן ומשאבים ובסופו של דבר תעלה פחות.

על החשיבות של גמישות ניהולית

מלבד פעילות מסודרת ומוגדרת מבחינת שעות וימים עבור ניהול שטחים ציבוריים, יש צורך להשאיר מידה של גמישות לאירועים המשתנים ולאפשר מענה מהיר במקרי חרום  של אחזקה וניקיון.

ניהול שטחים ציבוריים על ידי המקצוענים של התחום

אם אתם מחפשים ניהול שטחים ציבוריים, כדאי לכם להכיר את חברת גוסקוב ניהול. החברה הינה מהחברות המובילות בשוק עבור שרותי תחזוקה לשטחים ציבוריים. לחברת גוסקוב ניהול ניסיון רב בשירותי ניהול, אחזקה וניקיון למגוון של סוגי מבנים, בין היתר למוסדות ציבור, בניני משרדים ומגורים וחברות הייטק. החברה מעסיקה צוות עובדים מסור ואיכותי. הצוות הקבוע של מנהלי העבודה דואג למתן שירות מקצועי, איכותי ואישי מכלל עובדי החברה.

לתגובה