שירותי ניקיון ואחזקה

חברת נכסי גוסקוב בע"מ מספקת שירותי ניקיון ואחזקה בסטנדרטים גבוהים למבנים מסחריים, שמותאמים לדרישותיכם. המטרה העיקרית שלנו היא להבטיח תוצאות מעולות, ולכן, כחלק ממערך השירותים שלנו, אנו מגייסים צוות מקצועי ואמין.

אנשי הצוות מטעמנו כפופים למדיניות הקפדנית של החברה ועוברים הדרכה מלאה ופיקוח על מנת להבטיח את שמירת הסטנדרטים הגבוהים שלנו. כל לקוח מקבל לוח זמנים של עבודה, שמותאם אישית לצרכיו, ואנשי הצוות שלנו דבקים בו.

מקפידים על הסטנדרטים הכי גבוהים

חברת נכסי גוסקוב בע"מ מספקת שירותי ניקיון ואחזקה במשך למעלה מעשר שנים, והרקע המקצועי שלנו מאפשר לנו לפעול מתוך תובנה ומיומנות להקפדה על הסטנדרטים הדרושים ברמה הגבוהה של השירותים אותם אנו מספקים.

בהסכם ההתקשרות איתנו לא תמצאו "אותיות קטנות" או סעיפים נסתרים. אנחנו נרכיב ביחד את מערך השירותים הדרוש לבניין שלכם ונחתור לקראת השגת תוצאות מצוינות.

המשרד או הדירה בבניין שלכם יהיו נקיים ויתוחזקו כהלכה, כולל הלובי והמבואות של הבניין, המעליות, חדרי המדרגות, ואגפי האשפה. כל האזורים האלו יתופעלו תחת שירותי ניקיון ואחזקה קבועים, שיאפשרו לכם לחיות ולעבוד בסביבה נעימה.

מערך מקיף ושוטף של שירותים

נכסי גוסקוב בע"מ מספקת שירותים המבוססים על שנות ניסיון בהבנת צרכי הלקוחות והתנהלות מתאימה למבנים תעשייתיים, כולל בניינים רבי קומות. שירותי הניקיון והאחזקה שאנו מספקים הם ברמה גבוהה ביותר, ובין היתר כוללים:

  • ניהול פינוי אשפה
  • שירותי ניקיון בבניינים בתדירות מותאמת אישית בהתאם לצרכים שלכם.
  • טיפול שוטף במשאבות, גנרטורים, מעליות ומערכות מיזוג אוויר.
  • שירותי הדברה, פוליש ותיקונים במידת הצורך.
  • ניהול שירותי גינון.

בנוסף לשירותי ניקיון ואחזקה במבנים מסחריים, אנו מספקים גם שירותי תחזוקה וניקיון למשרדים בבניינים, כך שהדיירים שלכם ייהנו ממערך שירותים מקיף שהנהלת הבניין מספקת, כולל העסקת צוותי ניקיון שמתמחים בניקיון משרדים, שטיחים ורצפות, כולל שירותי ניקוי חלונות.

אחריות מלאה על תחזוקת המבנה

כחלק ממערך השירותים שתקבלו מחברת נכסי גוסקוב בע"מ, תוכלו ליהנות משירותי צוות מקצועי שלוקח על עצמו אחריות מלאה לניהול ותחזוקת המבנה שלכם. השירותים שלנו ניתנים לבנייני מגורים משותפים או בנייני משרדים, ומערך הטיפולים שלנו מותאם לצרכים שלכם וכולל שירותי ניקיון ואחזקה למרחבים הציבוריים של הבניין, קשר ישיר עם דיירי הבניין, ושירותי שמירה ללא נשק.

בנוסף, תוכלו לקבל שירותי ניקיון יסודי לאחר שיפוץ, שירותי פוליש ווקס, ועבודות אינסטלציה וחשמל. נציגי החברה שלנו מתמחים בניקיון ותחזוקת משרדים, חברות ובניינים, ברמה גבוהה ביותר, כך שלא תצטרכו לדאוג לכל היבט הנוגע לתחזוקת הבניין.

בשורה התחתונה: חברה אחת דואגת לכל צרכי התחזוקה, השמירה והניקיון של הבניין

היתרון המשמעותי בשכירת שירותי ניקיון ואחזקה הוא שאתם פטורים לחלוטין מהצורך לדאוג לנראות המבנה שלכם. חברת נכסי גוסקוב בע"מ מספקת לכם שירותי ניקיון, תחזוקה ושמירה לבניינים משותפים, מבנים ציבוריים ובניינים מסחריים, ובכך מאפשרת לכם לחסוך זמן רב בשכירת אנשי מקצוע נפרדים לכל היבט הנוגע לתחזוקה הכוללת של הבנין.

באתר זה תוכלו להתרשם מהרשימה המגוונת של הלקוחות המרוצים שלנו, ומכתבי התודה שלהם. הזמינו אותנו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות, וביחד נכוון לקראת השגת מערך שירותים מותאם לצרכים שלכם, עם הצעת התקשרות משתלמת ביותר!

 

יצירת קשר מהירה